Půjčka bez registru – nehledíme na nějaký ten vroubek z minulosti

Půjčky bez nahlížení do registru jsou východiskem pro každého, kdo se někdy dostal do potíží se splácením a plněním svých závazků. V dnešní době člověk může snadno přijít o zaměstnání nebo se zpozdí výplata mateřských dávek, a potíže se splácením jsou tu. Nebo jste jen později zaplatili plyn?

Ať už jsou důvody vaší platební neschopnosti jakékoliv, nejsme tu od toho, abychom je posuzovali, ale abychom vám pomohli. Každý z nás dělá chyby, nikdo není neomylný. Jsme si toho vědomi, a proto vám nabízíme půjčku bez registru dlužníků. Jedná se o nebankovní půjčku, která je poskytována online a bez jakýchkoliv poplatků předem. Nepožadujeme od vás ani doložení výše vašeho příjmu. Jedná se o americkou nebankovní hypotéku, kdy za půjčku ručíte vlastněnou nemovitostí. Nemusí se ovšem nutně jednat o váš vlastní dům, byt, pozemek či jiný nemovitý objekt. Nemovitost k zástavě ovšem může poskytnout i jiná osoba než jste vy, třeba někdo z rodiny.

 

Doba splatnosti se obecně pohybuje od 5 do 20 let. Konkrétní stanovení doby splatnosti a výše splátek se přizpůsobuje vašim individuálním potřebám. Zakládáme si na individuálním a férovém přístupu. I v případě potíží při splácení se vám budeme snažit vyjít vstříc.

 

Registr dlužníků je rozsáhlá databáze, kterou využívá téměř každá banka k tomu, aby si každého zájemce o půjčku důkladně prověřila. Záznam v takovém registru vám může značně zkomplikovat život nebo úplně znemožnit získat úvěr v bance. Přitom k tomu, abyste se do registru dostali, někdy stačí skutečně málo! Například pozdě uhradit účet za telefon nebo plyn.

 

My v TGI Money a.s. k vám přistupujeme bez předsudků a opožděné platby nebo záznam v registru nepovažujeme za nepřekonatelný problém ani překážku. Svými parametry je Hypopůjčka  řešením pro každého. Je to rychlá a férová půjčka, o kterou navíc můžete zažádat online z pohodlí domova.

Be Sociable, Share!