Prověřená nebankovní půjčka je cesta ze slepé uličky

Potřebujete peníze, ale banka na vás jako na žadatele klade příliš vysoké nároky? Nevěste hlavu, jedna možnost tu ještě je: prověřená nebankovní půjčka. Nebankovní společnosti nejsou zdaleka tak náročné a některé jejich úvěry, např. americké hypotéky, jsou velice snadno a rychle dostupné. Musíte pouze vybrat solidní společnost, od které nehrozí žádný úskok nebo neférové jednání.

 

Co všechno by takový úvěr měl splňovat? V prvé řadě byste měli mít možnost sami si nastavit potřebnou částku a rozumnou výši splátek.  Určitě se vyplatí hledat nízko úročený bezúčelový úvěr, u kterého nebude nikdo dlouze zjišťovat, nač a proč si jej berete. Hlavními ukazateli zde jsou RPSN (roční procentní sazba nákladů) a celková částka, kterou za úvěr zaplatíte. Obojí musí být podle zákona u půjčky uvedeno. A nezapomeňte také na fixaci úrokové sazby – poskytovatel by neměl mít možnost po dobu splácení výši úroku měnit. Pokud si nejste jistí, zda vám poskytovatel půjčku schválí, zkuste napřed takového, který za zpracování žádosti neúčtuje žádné poplatky předem. A nezapomeňte se porozhlédnout po různých diskusních fórech, zda jsou s půjčkou stávající či již bývalí zákazníci spokojení.

 

Výše uvedenou charakteristiku splňuje Hypopůjčka od zavedené a korektní společnosti TGI Money a.s. Společnost v roce 2013 zvítězila v testu, který pořádalo spotřebitelské sdružení Umbrella, jako nejvýhodnější půjčka na nebankovním trhu. Hypopůjčky využili už tisíce žadatelů, jejichž ohlasy svědčí o naprosté spokojenosti.

 

Vyplňte jen stručný formulář žádosti a do 24 hodin vám zástupce poskytovatele sdělí, zda vaše půjčka byla předběžně schválena. Následně se zástupcem společnosti doladíte podrobnosti a peníze vám přijdou na účet nejpozději do 14 dní od podpisu smlouvy. Hlavu vzhůru – s prověřenou nebankovní půjčkou máte po starostech, i když to po návštěvě banky mohlo vypadat beznadějně.

Be Sociable, Share!